بوک دونی | خرید پستی و خرید اینترنتی کتاب، بسته های آموزشی و سوالات استخدامی

کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد – کیت برتون – برینلی پلتز
نویسندگان: کیت برتون – برینلی پلتز
مترجم: زینب شاهدی
ناشر: هیرمند
شابک: ۹-۲۸۴-۴۰۸-۹۶۴-۹۷۸

درباره کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد – کیت برتون – برینلی پلتز :
مجموعه کتاب‌های For Dummies از مشهورترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار کتاب امریکا و اروپا هستند. این کتاب‌ها مباحث مختلف را به زبان ساده و بسیار کاربردی مطرح می‌کنند و راهنماهای آموزشی مختصر و مفیدی هستند. در ایران، انتشارات «هیرمند» چاپ این سری را ــ با نام «به زبان آدمیزاد» ــ در دستور کار قرار داده و تا کنون ده‌ها عنوان از آن را به فارسی ترجمه و منتشر کرده یا در دست انتشار دارد.
کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد – کیت برتون – برینلی پلتز به شما می‌گوید چطور در همان ملاقات اول دیگران را کاملاً تحت تأثیر قرار دهید و در همه‌ی جنبه‌‌های زندگی‌تان با اعتماد به نفس‌‌تر باشید!
همه‌ی ما می‌توانیم در زندگی‌مان کمی با اعتماد به ‌نفس‌‌تر باشیم. اگر راهنمای درستی داشته باشید، می‌توانید کشف کنید که چطور باید در محل کار، در خانه و حتی در رابطه‌هایتان با اعتماد به ‌نفس بیشتری عمل کنید. این راهنمای دوستانه به شما می‌گوید اعتماد به ‌نفس چیست و از کجا می‌آید و تکنیک‌ها و نکته‌هایی کاربردی ارائه می‌دهد تا با کمک آن‌ها مهارت‌هایتان را زیاد کنید، با ترس‌هایتان رو به رو شوید و از انرژی‌تان برای تأثیرگذاری بیشتر استفاده کنید.
کیت برتون مشاور و مربی بین‌المللی حاذقی در زمینه‌ی اعتماد به نفس در روابط است و برینلی اِن پلتز از مقامات پیشتاز در زمینه‌ی توسعه‌ی مشاغل اجرایی بزرگ است.

بخشی از کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد – کیت برتون – برینلی پلتز :
اعتماد به نفس یکی از مفاهیم خاص زندگی است که به این راحتی نمی‌شود تعریفش کرد (مثل زیبایی یا کیفیت). شاید فکر می‌کنید می‌دانید چیست و مطمئن‌اید اگر با آن روبه‌رو شوید، می‌توانید تشخیصش دهید، اما اگر بخواهید آن را دقیقا تعریف کنید، اصلا نمی‌شود. اعتماد به نفس یک حس روزمره است، چیزی که تقریبا همیشه دارید، به جز در آن موقعیت‌های مهمی که انگار ناگهان اعتماد به نفس از وجودتان رخت می‌بندد…

کتاب ایجاد اعتماد به نفس به زبان آدمیزاد – کیت برتون – برینلی پلتز | 13700 تومان
خرید پستی
  • دسته ها